Tantra masáže Praha s.r.o. – Výuka online

Vyberte si jakýkoliv z našich kurzů a my Vás jím provedeme na dálku, v pohodlí vašeho domova. Výuka bude probíhat v reálném čase a bude vysílána z krásného prostředí našeho masérského centra. Díky kvalitní web kameře i mikrofonu nás uvidíte tak, jako byste s námi byli naživo. S lektorkou můžete komunikovat v přítomném čase, čímž zajistíme, že si z kurzu odnesete tu nejlepší možnou zkušenost.    

Chcete se naučit jen něco konkrétního? Sestavíme vám program na míru a naučíme vás přesně to, co vás z naší tantrické masáže zaujalo. Inspirujte se našimi výukovými programy a řekněte nám, co byste se rádi naučili. Následně si naplánujeme výukový plán, četnost výuky, konkrétní termíny a můžeme začít. Díky propracovanému individuálnímu přístupu navážeme na vaše dosavadní zkušenosti a zaměříme se na to, co je pro vás důležité a užitečné. Tuto výuku lze navíc kombinovat i s navazující prezenční výukou, díky které své nově nabité znalosti vyzkoušíte v praxi pod vedením našich lektorů.

Jak online výuka probíhá:

Zvolit si můžete výuku individuální či partnerskou. Pokud jste u nás již nějaký kurz absolvovali, můžete požádat o svého dřívějšího lektora, abyste pokračovali pod jeho vedením.

Předem dostanete informaci, jaké pomůcky si máte na online výuku opatřit. Ty si buď můžete zakoupit, většinu naleznete v našem e-shopu, nebo vám je zapůjčíme. Naše půjčovna pomůcek funguje na území celého hlavního města Prahy.

Potřebovat budete jen internetové připojení, počítač, televizi či notebook, na kterém si nás zobrazíte a sluchátko s mikrofonem (bluetooth), díky kterému s námi můžete komunikovat.

Délka vyučovacího bloku:

Délka celého kurzu je individuální, dle vašich požadavků. Jednotlivé bloky výuky však bývají dlouhé od 1 do 5 hodin. Jednotlivé bloky doporučujeme poskládat tak, abyste mezi nimi měli vždy alespoň 1 volný den na trénink.

 • Výuka on-line, jednotlivci , 60 min
  1600 Kč
 • Výuka on-line, páry , 60 min
  1800 Kč
 • Výuka online, 3 osoby, 60 min
  2000 Kč
 • Výuka online, 4 osoby, 60 min
  2100 Kč

*V případě zakoupení 15 a více hodin individuální výuky nás prosím kontaktujte pro individuální cenovou nabídku, která Vám bude vytvořena jako balíček.    

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!