Tantra masáže Praha s.r.o. Tantra masáž pro muže - doporučujeme

Moderní doba klade na muže stále větší tlak na výkon, odpovědnost a dodržování tzv. mužských rolí, a tak dnešní muži často žijí v napětí a všudypřítomném stresu. Každý však potřebuje místo, kde může spočinout, načerpat nové síly a být na chvíli jen sám sebou. V našem tantrickém chrámu brzy zjistíte, že zažíváte příjemnou péči a relaxaci, že je tu někdo, kdo vás opravdu vnímá, že se nemusíte starat vůbec o nic ani nic oplácet a že se konečně můžete soustředit jen a jen na vás samotné. Tantrická masáž vám krom vlastní relaxace nabízí zcela nový vhled do prožívání vzrušení, zcela odlišného, než nás učí západní kultura. Díky tantrickým technikám a láskyplné pozornosti masérky bude vaše vzrušení stoupat a klesat ve vlnách a prožijete jej nejen v pánvi, ale v celém svém těle, jako naplňující a vzrušující pocit, ve kterém zapomenete na vše, co vám dělá starosti. Nechte se hýčkat!

Doporučený typ masáže pro muže:

Klasická tantra masáž včetně lingamu

Smyslná uvolňující masáž celého těla, probouzející životadárnou sexuální energii. Zahrnuje také intimní masáž lingamu. Relaxujte své tělo i svou mysl. (Číst více)

Cena: 3.000 Kč / 90 min

Tantrická masáž De luxe

Luxusní tantrická masáž, při které zažijete to nejkrásnější z umění našich masérek a vychutnáte si dostatek času jen pro vás. Masáž horkými ručníčky, olejová masáž celého těla teplým orientálním olejem, lávové kameny pro vaše ztuhlé svaly, reflexní masáž chodidel, uvolňující masáž hlavy, tantrické techniky vedení dechu i prodloužená intimní masáž lingamu, to vše prohloubí a umocní váš zážitek. V rámci této masáže je na požádání možné zařadit také masáž prostaty. (Číst více)

Cena: 4.350 Kč / 2 hod
5.200 Kč / 2,5h
5.900 Kč / 3h

Čtyřruční a víceruční tantrická masáž

Dokonalá harmonie víceruční smyslné masáže. Ztraťte se v množství nádherných dotyků na celém těle. Budete si připadat jako v nebeském ráji. Lze objednat k masážím: tantrická masáž klasik, tantra masáž De luxe. Nechte se hýčkat! (Číst více)

Cena: od 4.800 Kč za 90 min masáž se 2 masérkami

Tantrická masáž prostaty

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, někdy bývá nazývána mužský G-bod. Je uložena uvnitř pánve a její masáž přináší hluboké a intenzivní prožitky. Objevte svou 13. komnatu ! Masáž prostaty lze zdarma zahrnout do tantra masáže De luxe či za příplatek 500 Kč může být také součástí tantrické masáže „Klasik“. (Číst více)

Klasická tantra masáž + 500 Kč (k masáži přibude 15 min času navíc)
Tantrická masáž „Deluxe“ ZDARMA (na požádání – sdělujte prosím při tel. objednávce)

Tantrická masáž ve tmě

Mystická tantrická masáž, která vám pod rouškou tmy pomůže poodhalit tajemství tantry i úplného odevzdání. Za pomoci tantrických dechových technik rozproudíme vaši energii a zkušenými doteky vás uvedeme do stavu hluboké relaxace, kde můžete načerpat tolik potřebnou energii a radost.

  • 105h.........3 900
  • 120h.........4 790
  • 150h.........5 590
  • 180h.........6 390
  • 210h.........7 350
  • 240h.........7 900
Zajímají vás i další tantrické masáže pro muže? Plnou nabídku najdete zde

Náš tip!

Láká vás v rámci své tantrické masáže vyzkoušet i masáž prostaty, ale stále máte pochybnosti o tom, co vás čeká? Přečtěte si náš článek Masáž prostaty, detailní průběh i skrytá tabu či Nejčastější otázky na téma masáž prostaty, kde najdete odpovědi i na ty nejintimnější otázky na toto téma.

Pokud vás více zajímá tantra masáž jako taková, přečtěte si Nejčastější otázky na téma tantrická masáž. Chcete-li se dozvědět více o tantrické terminologii a kořenech tantrického umění, připravili jsme pro vás článek Tajemná tantra – slovníček pojmů.

zpět


Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!