Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masáž pro páry

Tantra masáž můžete prožít i se svým partnerem, ať jste čerstvě zamilovanou dvojicí, milenci či manželi. Společná tantrická masáž je smyslným, intimním zážitkem, který podporuje vzájemnou důvěru, přináší oživení a inspiraci a otevírá komunikaci o intimních tématech i vzájemných potřebách. Je to nezapomenutelný, hluboký a sbližující zážitek, vhodný pro všechny dvojice, které chtějí umocnit svou sexuální energii a objevovat jeden druhého.

Můžete si vybrat masáž v jedné místnosti či ji prožít každý zvlášť a potkat se až v závěrečné relaxaci či koupeli. Masáž může být prováděna dvěma masérkami (ženami) či masérem a masérkou. Lze ji absolvovat také jako čtyřruční a více-ruční variantu. Vše záleží na vašem přání a představě o tom, jak chcete tento překrásný rituál prožít. Součástí každé tantrické masáže je také společný rozhovor, kde nám můžete svěřit svá přání, představy i případné obavy.

Klasická párová tantrická masáž

Smyslný párový rituál, který otevírá srdce, probouzí sexuální energii a pomáhá uvolnit od napětí a stresu. Masér a masérka využívají tantrické techniky práce s energií, kterou probouzí a rozvádějí po celém těle tak, že se brzy ztratíte v množství nádherných doteků. Čeká vás seznamovací rituál navození vzájemné důvěry, masáž pomocí horkých ručníčků, hebkých pírek a kožešinek, masáž celého těla teplým olejem a na závěr intimní masáž joni a lingamu, respektující pocity každého z vás. Po této masáži se budete cítit uvolnění a plní energie! K této masáži je možné přiobjednat také masáž prostaty a masáž nové dimenze. Číst více

 • Klasická párová tantrická masáž, 90 min
  5500 Kč

Luxusní tantrická masáž pro páry

Vychutnejte si to nejlepší z umění našich masérek a masérů a objevte nové dimenze prožívání vzrušení. Všechny vaše smysly boudou dlouze hýčkány a oslavovány až zapomenete na všechny starosti a oddáte se jen našim dotekům. Po rituálu vzájemné důvěry a bezpečí vás čeká uvolňující masáž hlavy, chodidel a trapézových svalů, využívající tlakových bodů a uklidňujícího rytmu dechu, následuje masáž pomocí teplých ručníčků, provoněných přírodními bylinnými oleji, které vás krásně prohřejí a uvolní poslední zbytky napětí tak, že si následné hlazení hebkými předměty vychutnáte až do dna. Poté bude celé vaše tělo promasírováno teplými orientálními oleji za využití energizujících účinků horkých lávových kamenů. Vrcholem masáže je intimní masáž joni a lingamu, která vás zavede do stavu nepopsatelné blaženosti. Masáže De luxe patří mezi nejoblíbenější tantrické masáže v našem centru a její součástí může být i masáž prostaty a nové dimenze. Číst více

 • Luxusní tantrická masáž pro páry, 120 min
  8000 Kč
 • Luxusní tantrická masáž pro páry, 150 min
  9700 Kč
 • Luxusní tantrická masáž pro páry, 180 min
  10900 Kč
Jako párovou masáž si můžete objednat také jakoukoliv jinou tantra masáž z nabídky pro muže a pro ženy. Jediné v čem se musí shodovat je délka.

Tantra masáž pro páry může mít řadu podob a variací, přečtěte si náš článek Tantrická masáž pro páry, načerpejte inspiraci a užijte se tuto překrásnou masáž naplno a přesně podle vašich potřeb.

Zůstanou-li některé otázky nezodpovězeny, jistě je najdete v článku Nejčastější otázky na téma tantrická masáž. Chcete-li se navíc dozvědět více o tantrickém učení, ze kterého tantra masáž vychází, či pojmech, které používá, přečtěte si náš článek Tajemná tantra – slovníček pojmů, kde se dozvíte např. co je to energie kundaliní, jak vypadá tantrická sexualita, kdo jsou Shiva Shakti či jaké má tantra masáž principy!