Tantra masáže Praha s.r.o. Tantra masáž pro ženy - doporučujeme

Každá žena si tajně přeje být zahrnuta láskou, péčí a pozorností. Přeje si být hýčkána a dotýkána tak, aby se přestala kontrolovat a plně pocítila svou ženskou sílu a radost z probuzené energie, která patří jen jí. Ženy však často naráží na partnery, kteří nemají pro toto zkoumání a objevování jejich těla dostatek trpělivosti, a tak žena často ani neví, co všechno jí její tělo může nabídnout. Tantrická masáž vás povede hluboko k vašim pocitům a hlubokému uvolnění celého těla i mysli. Zahrne vás něhou i vzrušením, které jste možná doposud nepocítila. Součástí tantrické masáže může být krom jiného také intimní masáž joni a pánevního dna, nebo ji můžete prožít pouze jako smyslný rituál uctění těla bez této masáže. Doteky při masáži jsou bezpečné a nikam netlačí. Masáž se řídí vašimi pocity a hranicemi. Masáž můžete prožít se ženou či s mužem. Ke každé masáži dáváme navíc 30 min času pro povídání s vaším masérem či masérkou a závěrečnou relaxaci.

Doporučené tantrické masáže pro ženy:

Smyslný rituál uctění těla

Jedná se o seznamovací masáž celého těla, při které vás budeme hýčkat pomocí teplých ručníčků, peříček, kožešinek i vonných olejů. U delších verzí použijeme i lávové kameny pro uvolnění vašich namáhaných svalů. Zahrnuta je i relaxační masáž hlavy či reflexní masáž chodidel, nechybí dlouhé, propojovací hmaty, masáž zadečku a energizující taoistické techniky. Tato masáž nezahrnuje intimní masáž joni, a je tedy vhodná jako opatrný vstup do tantra masáže či jako dárek. (Číst více)

Cena: 2.000 Kč / 60 min
3.000 Kč / 90 min
3.500 Kč / 120 min

Tantrická masáž De luxe

Luxusní tantrická masáž, která svou délkou odpovídá potřebám ženského těla a umožňuje ponořit se do hlubokého transformačního prožitku, který pomáhá, vyživuje a léčí na mnoha rovinách. Zažijete uvolňující masáž celého těla teplým růžovým olejem, oslavnou masáž za pomoci plátků rudé růže, uvolnění skrze tlakovou masáž horkými ručníčky, hýčkání pomocí kožešinek ,peříček a horkých lávových kamenů a na závěr prodlouženou intimní masáž joni, s citlivým respektem k vašim pocitům a rozpoložení.V rámci této masáže je na požádání možná také masáž nové dimenze. (Číst více)

Cena: 4.350 Kč / 2 hod
5.200 Kč / 2,5h
5.900 Kč / 3h

Luxusní tantrická masáž pro ženy - Pretty Woman

Naučte se prožívat sama sebe jako sexuální bohyni a prožijte mystický rituál, o kterém jste doposud pouze snila. Začneme koupelí s plátky rudých růží a uvolňující antistresovou masáží hlavy a šíje, kterou si můžete užít přímo ve vaně.Následuje rituál probouzení důvěry a po něm smyslná luxusní tantrická masáž plná vůní i překrásných doteků pomocí horkých kamenů, voňavých ručníčků, teplého oleje, kožešinek, peříček, či plátků růží, zakončená masáží joni, která vás přivede do vln vaší vlastní sexuální energie, kterou budeme rozvádět do celého těla.K rituálu patří také vybraná hudba, vůně, čerstvé květiny i občerstvení ovocem a nápoji. Nechte se hýčkat! (Číst více)

Cena: 5.500 Kč / 3 hodiny

Tantrická masáž „Zrození Venuše“

Voda je naší přirozenou součástí, uklidňuje, konejší a navozuje pocit důvěry a bezpečí. Za zvuku mořských vln vás necháme odpočívat v koupeli se solí z Mrtvého moře, růžového oleje a plátků růží, doplněnou o omývání žínkou a masáž hlavy a šíje přímo ve vaně, budete-li si to přát. Následuje očistný přírodní cukrový peeling a opětovné omytí v lázni. Poté již na vás čeká dlouhá a krásná celo-tělní masáž za pomoci horkých žínek, kožešinek, peříček, teplých mušlí a oleje exotické vůně, zaměřená na uvolnění svalů, odpočinek i probuzení vitální energie první a druhé čakry. Součástí může být i intimní masáž joni.

Cena: 5.700 Kč / 3hod

Čtyřruční a více-ruční tantrická masáž

Dokonalá harmonie a vzájemná souhra masírujících vám umožní oddat se jen a jen přítomnému okamžiku, něžným dotekům i sobě samé. Ztraťte se v množství překrásných doteků na celém těle. Budete si připadat jako v ráji. Masáž můžete zažít od dvou žen, mužů či jako kombinaci energie obou pohlaví. Lze objednat ji objednat k libovolné masáži z naší nabídky, na některé však poskytujeme výrazné slevy.

Příklady cen: Tantrická masáž klasik 90 min se 2 terapeuty - 4.800 Kč
Tantrická masáž „De luxe“ 2h se 2 terapeuty - 7.500 Kč

Tantrická masáž ve tmě

Mystická tantrická masáž, která vám pod rouškou tmy pomůže poodhalit tajemství tantry i úplného odevzdání. Za pomoci tantrických dechových technik rozproudíme vaši energii a zkušenými doteky vás uvedeme do stavu hluboké relaxace, kde můžete načerpat tolik potřebnou energii a radost.

  • 105h.........3 900
  • 120h.........4 790
  • 150h.........5 590
  • 180h.........6 390
  • 210h.........7 350
  • 240h.........7 900
Zajímají vás i další tantrické masáže pro ženy? Plnou nabídku najdete zde

Náš tip!

Nemůžete se rozhodnout, zda si vybrat tantra masáž od muže či od ženy? Trápí vás otázka, zda při masáži prožijete orgasmus či zda se budete umět otevřít a uvolnit se? Přečtěte si článek Specifika tantrické masáže pro ženy, či Nejčastější otázky na téma tantrická masáž!

Máte-li s partnerem již delší dobu problémy s otěhotněním, může vás zajímat článek Tantra masáž jako léčba neplodnosti. Inspirací vám může být článek Tantrická masáž pro moderní ženu, který popisuje příběh ženy, decimované společností a jejího prvního setkání s tantrou. Chcete-li proniknout hlouběji do tantrického učení, kultury a terminologie, přečtěte si náš článek Tajemná tantra – slovníček pojmů, kde najdete např. odpovědi na otázky co je joni či lingam, zda je tantra spíše filosofií či náboženstvím, kdo jsou Shiva a Shakti či jaké má tantra masáž pevné principy a kořeny.

zpět


Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!