Tantra masáže Praha s.r.o. – Základní kurz tantrické masáže pro profesionály

Rozhodli jste se povýšit umění tantrické masáže na svou profesi? Vnímáte tantru jako poslání? Základní kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty vám poskytne potřebné znalosti a dovednosti pro kvalitní a smysluplnou práci s vašimi klienty. Naučíme vás přesně to, co potřebujete umět, abyste svým klientům poskytli nejen smyslný dotek, ale i intenzivní a transformativní prožitky, které skutečná tantrická masáž nabízí. Čekají vás základní i pokročilé tantrické masérské a dechové techniky, umění meditace ale i práce s hranicemi a mnoho dalšího, s čím se ve své profesi setkáte.

Fotogalerie kurzu

Základní kurz tantrické masáže pro profesionály
Základní kurz tantrické masáže pro profesionály
Základní kurz tantrické masáže pro profesionály
Základní kurz tantrické masáže pro profesionály
Základní kurz tantrické masáže pro profesionály

Obsah kurzu

 • TANTRICKÁ MASÁŽ V PROFESIONÁLNÍ PRAXI

  Co je to tantrická masáž a jaké jsou její hranice? Pro koho je vhodná a s čím může klientům pomoci? Jaký je význam rituálu? Jak vytvořit správné prostředí a atmosféru. Co je potřeba probrat před jejím začátkem? S čím tantrická masáž vlastně pracuje? Tantrická masáž jako profese. Psychohygiena a hranice tantrické masérky či maséra.

 • TANTRICKÉ DECHOVÉ TECHNIKY A JEJICH ZAŘAZENÍ DO TANTRICKÉ MASÁŽE

  Dechové a meditační techniky pro zklidnění mysli a naladění na přijímání či dávání tantrické masáže. Mužský a ženský dech. Vnitřní flétna. Práce se svaly pánevního dna. Velký tah aj.

 • RITUÁL OTEVÍRÁNÍ SE DŮVĚŘE

  Zahajovací rituál tantrické masáže. První kontakt. Důvěra, uvolnění a odevzdání. Práce s nahotou a studem. Variace rituálu pro těhotné, lidi s nadváhou a zdravotním omezením.

 • BIO-ENERGETICKÉ TECHNIKY PRO ODSTRANĚNÍ NAPĚTÍ

  Body-terapeutické a bio-energetické techniky pro uvolnění těla a mysli. Masáž hlavy a chodidel. Uzemňující techniky. Práce s napětím a obavami.

 • AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ HORKÝMI RUČNÍČKY

  Za pomoci tepla, vonných olejů a příjemné uzemňující masáže uvolníme poslední zbytky napětí, rozhýbeme energii a připravíme tělo pro práci se sexuální energií.

 • MASÁŽ HEBKÝMI PŘEDMĚTY

  Kožešinky, peříčka, vějíře či hedvábí. Jak zvýšit citlivost těla a prohloubit přijímání potěšení.

 • OLEJOVÁ MASÁŽ CELÉHO TĚLA

  Uvolňující masáž celého těla za pomoci teplého oleje s důrazem na klientovo prohloubení kontaktu s vlastním tělem, uvolnění napětí a tělesných bloků i probouzení transformační energie kundalini. Při olejové masáži propojujeme tělesné segmenty a umožňujeme energii kundalini volně proudit.

 • INTIMNÍ MASÁŽ JONI A LINGAMU

  Tantrická masáž muže a tantrická masáž ženy, v čem se liší a v čem jsou si podobné. Rozdílnost mužských a ženských potřeb. Práce se sexuální energií a její rozvádění po těle. Mapy extáze – erotogenní zóny muže a ženy. Techniky intimní masáže joni a lingamu. Práce s dechem při intimní masáži. Vnitřní orgasmus.

Délka a ceny:

Jednotlivci: 24 h – 45000 Kč

Výuka probíhá individuální, praktickou formou, při které lektorka pracuje pouze s vámi. Časově jsou setkání rozdělena do bloků po 4 – 6h, podle vašich časových možností. Modelem pro výuku je některý z členů našeho masérského týmu. Výuka vychází z vašich zkušeností a zaměřuje se na to, co vás zajímá a co potřebujete.

Dvojice: 30 h - 58500 Kč

Výuka probíhá praktickou sebezkušenostní formou a vždy vychází z vašich zkušeností, přání i potřeb. Výuková setkání jsou rozdělena do bloků po 5 – 8h, podle vašich možností. Učit se můžete jeden na druhém či na některém z členů našeho masérského týmu.

Skupiny (do 4 osob): 35 h – 85500 Kč

Výuka probíhá praktickou sebezkušenostní formou a vždy je kladen maximální důraz na individuální přístup ke všem zúčastněným. Výuková setkání jsou rozdělena do bloků po 6 – 8h, dle vašich časových možností a preferencí. Učit se budete na sobě navzájem.

Skupiny (do 6 osob): 35 h – 122500 Kč

Výuka probíhá praktickou sebezkušenostní formou a vždy je kladen maximální důraz na individuální přístup ke všem zúčastněným. Výuková setkání jsou rozdělena do bloků po 6 – 8h, dle vašich časových možností a preferencí. Učit se budete na sobě navzájem.

V ceně výuky je zahrnuto:

 • Lektorné.
 • Odměna modelky (maséra či masérky našeho masérského týmu).
 • Tištěný manuál s detailním popisem probíraných technik.
 • Certifikát o absolvování kurzu.
 • Zapůjčení všech pomůcek a vybavení včetně masážních olejů.
 • Průběžné občerstvení ovocem a nápoji.
 • V.I.P. voucher na 30% slevu na libovolnou tantra masáž z naší nabídky pro každého z absolventů kurzu

Místo:

Centrum Tantra masáže Praha s. r. o., Na Čečeličce 5, Praha 5, 150 00 nebo Centrum Integrity s. r. o., Staropramenná 7, Praha 5, 150 00

Objednávka výuky:

Kontaktujete nás prosím telefonicky +420 603 185 066 či e-mailem m.torstenova@tantramasaze.com a společně vybereme termíny, které vám budou vyhovovat.


Doporučené produkty ke kurzům

Rukavice

Jemné kožišinové rukavice z králičí kůže jsou nedílnou součástí každé tantrické masáže. Vyrábějí se v různých barvách – stačí si jen vybrat!

Pírka

Mazlivá pštrosí pírka pro probouzení citlivosti a vnímavosti celého těla.

Vějíře

Heboučké vějíře slouží pro vytvoření kontrastu mezi teplem z horkých ručníčků a chladem proudu vzduchu. Ovívání vějířem má zároveň rituální význam.

Sarongy

Sarong je typickým indickým rituálním oděvem, používáme jej tedy i jako oděv pro tantra masáže či jako přikrývku klienta.

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz na kurz: Základní kurz tantrické masáže pro profesionály

Kurz nabízí kvalitní profesionální přípravu pro budoucí tantrické maséry a masérky, kteří vnímají tantru jako profesi i poslání. Dárkový poukaz na tento kurz je překrásným a hodnotným dárkem, který přinese přijímajícímu mnoho nových zkušeností a znalostí.

Speciální nabídka! Zakupte poukaz na libovolnou tantra masáž z naší nabídky se slevou 30% a poznejte umění profesionálních terapeutů našeho centra.

Objednat
Základní kurz tantrické masáže pro profesionály Základní kurz tantrické masáže pro profesionály

Reference

Děkuji za zážitky i prožitky z lednového víkendového kurzu tantrické masáže „Od doteku k intimitě“ - příjemné prostředí, vynikající lektorka Jana, skvělé zážitky z vnímání intimních prožitků a pocit radosti ze získání inspirace pro partnerský vztah. Díky.

Anna

Milá Jano, rád bych vám znovu poděkoval za krásnou cestu do umění tantry a tantrické masáže. Moc se mi líbilo vaše učení a příjemná atmosféra během celého víkendu. Byl to skvělý zážitek a hodně jsem se naučil. Děkuji také Evě, která nám dělala modelku. Byly to kouzelné a vzácné chvíle, které jsem ve vašem centru strávil a zůstanou v mé mysli navždy. Ještě jednou děkuji!

Etien

Milé Tantra masáže Praha, rád bych s vámi sdílel svoje zkušenosti a zážitky z pobytu ve vašem tantra studiu. Navštívil jsem individuální 20 h kurz tantrické masáže, moje lektorka byla Jana a modelkami byly Eva a Bára. Kurz byl pro mě naprosto novou a úžasnou zkušeností! Děkuji tímto Janě i oběma modelkám. Naučil jsem se spoustu nového a dostal cenný a důležitý feedback, díky kterému teď mohu nejen překvapit svoji partnerku, al ...

Rune

Přemýšlela jsem, jak obohatit náš společný život s partnerem. Dnes již vím, že zvolit kurz tantrické masáže "Od doteku k intimitě" byla správná volba. Nejenže jsem v Praze prožila tři krásné a příjemné dny, v kterých jsem se úžasně uvolnila, ale poznala jsem navíc i milého a inspirujícího člověka, kterým byla naše lektorka. Jani, upřímně a z celého srdce Vám děkuji za krásné myšlenky, za krásné vedení mého těla a mých rukou. V ...

Simona, 44

Mohla bych napsat, že kurz, který jsem absolvovala s Míšou byl dokonale profesionálně zvládnutý, plný nových poznatků, někdy až bolestivě intenzivní a autentický. Chci ale napsat něco jiného. V životě máme okamžiky, na které chceme rychle zapomenout, okamžiky, na které prostě časem zapomeneme a okamžiky, které si budeme pamatovat navždy. A právě takovým okamžikem byl pro mě tenhle kurz. Míšo, jsem moc ráda, že jsi vstoupila do ...

Andrea, 35

Kamarád, který mi kurz u Míši doporučil, mi řekl, že mu tantra změnila život, a já po jeho absolvování konečně chápu proč. Míša je skvělá a profesionální lektorka, která dokáže naučit i toho nejmíň nadaného studenta. Umí krásně vysvětlit a je vidět, že Tantru miluje a vyzná se v ní. Atmosféra kurzu byla hlavně díky Míše úžasná. Mohu jen doporučit.

Martin, 34

Na kurz tantra masáží jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti. Chtěla jsem poznat nové tváře a prožít něco tajuplného. Z počátku ve mně zápasil ostych a stud, který však po chvilce v příjemném a přátelském prostředí, s milými lidmi zcela vymizel. Na kurzu jsem se naučila intenzivně vnímat své pocity i potřeby svého těla, ale získala jsem i větší empatii k ostatním. Míša mě skrze tantru naučila dávat i přijímat doteky, využívat ...

Olga, 23

Chtěl bych tímto poděkovat lektorce Míše, za trpělivost, ochotu a celé vedení při kurzu tantrické masáže. Byl to pro mě slovy nepopsatelný zážitek a poznání jiné stránky života a smyslu intimních prožitků. Opravdu to nejde popsat slovy, ale bylo to nádherné a mockrát děkuji!

Martin, 27

Chtěla bych se s vámi podělit o zážitky z kurzu tantrické masáže. Kurz se mi moc líbil, a to nejen proto, že jsem si při jednom ze cvičení báječně odblokovala bederní páteř, která mě zlobí už mnoho měsíců (teď už mě vůbec nebolí a cítím v celé bederní oblasti neobvyklé teplo). Ani chvilku jsem se během kurzu nenudila, byl příjemně dynamicky koncipován, bez hluchých míst, pohyb střídala teorie a následná praxe. Dozvěděla jsem s ...

Markéta, 31

Odborný garant

Bc. Michaela Lynnette Torstenová

Bc. Michaela
Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka... Číst více

Lektoři

Jana

Jana

Lektorka kurzů taoistické práce s energií a kurzů tantrické masáže, profesionální tantrická masérka a umělkyně. Číst více

Andrea

Andrea

Lektorka kurzů tantrické masáže a školy tantrického sexu, zkušená tantrická masérka a průvodkyně. Nabízí zejména individuální a partnerskou výuku tantrické masáže, ale i provázení osobními tantrickými tématy Číst více

Manguri

Manguri

Lektor kurzů tantry a práce s tělem, absolvent výcviku v gestalt terapii pro pomáhající profese, a jeden ze zakladatelů tantry v Čechách. Číst více

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2020, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!