Tantra masáže Praha s.r.o. – Recepční v tantrickém centru

Naučíme vaše recepční, jak efektivně a srozumitelně komunikovat o všech tématech, která tantrické masáže přinášejí i to, jak úspěšně prodávat vaše služby! Kurz je veden praktickou, zážitkovou formou s využitím vybraných dramaterapeutických technik (role-playing, reflexe, zpětná vazba aj.), díky čemuž budou vaše recepční schopny nově nabyté dovednosti ihned prakticky využívat.

Recepční po kurzu umí:

 • Vysvětlit (různému typu klientů) co je to tantrická masáž.
 • Motivovat klienta, aby tantra masáž vyzkoušel.
 • Vysvětlit rozdíl mezi tantrickou a erotickou masáží, včetně toho proč je tantrická masáž přínosnější a klient by ji měl vyzkoušet (přestože poptává sexuální služby či erotickou masáž).
 • Hovořit s náročnými či problematickými klienty.
 • Prodávat vaše služby.
 • Doporučit klientovi nejvhodnější tantra masáž z vaší nabídky.
 • Odpovídat na odborné otázky stran tantrické masáže.
 • Jednat samostatně.

Obsah kurzu

 • TANTRICKÁ MASÁŽ

  Co je to tantrická masáž. Jak tantrická masáž probíhá a jaké jsou její bezprostřední i dlouhodobé účinky. V čem může tantrická masáž pomoci. Jaké má tantrická masáž hranice a jaký je jejich význam. Rozdíl mezi erotickou a tantrickou masáží. Hranice tantrické masáže a sexuální služby.

 • PROFESIONÁLNÍ A PRODEJNÍ DOVEDNOSTI

  Profesionální jednání a způsob komunikace se zájemcem o tantra masáž. Efektivní zodpovídání dotazů, prodej zboží a služeb. Organizace objednávek. Profesionální řešení konfliktů, stížností a nespokojenosti, aj.

 • TYPOLOGIE KLIENTA

  Kdo jsou klienti, kteří chodí na tantrické masáže? Co potřebují? Jak s nimi jednat, aby u vás byli spokojení a často se k vám vraceli? Co naopak nedělat? Aj.

 • NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

  Jak probíhá masáž prostaty? Jak vypadá tantrická masáž pro páry? Můžu se v průběhu masáže masérky dotýkat? Jak se v tantrické masáži pracuje s energií? Můžete mi zaručit orgasmus? Co je to vnitřní orgasmus? Může mi tantrická masáž pomoci, pokud trpím předčasnou ejakulací? Jak to celé funguje? Moje partnerka žárlí. Je pro nás párová tantra masáž vůbec vhodná? Toto a mnoho dalšího, s čím se budou vaše recepční denně setkávat a na co by měly umět odpovídat.

 • PORTFOLIO SLUŽEB OBJEDNATELE

  Jaké masáže a služby vaše centrum nabízí? Jaké jsou mezi nimi rozdíly? Pro koho jsou vhodné? Co byste doporučili muži, ženě, páru? Aj.

Délka a ceny:

Jednotlivci: 12h – 18000 Kč


Dvojice: 15h – 25000 Kč


Skupiny (3-5 osob): 18h – 35000 Kč


V ceně výuky je zahrnuto:

 • Lektorné
 • Pohodlné prostory uzpůsobené výuce
 • Certifikát o absolvování kurzu „Recepční v tantrickém centru“
 • Průběžné občerstvení ovocem a nápoji
 • Průběžné občerstvení ovocem a nápoji po celou dobu kurzu.
 • V.I.P. voucher na 30% slevu na libovolnou tantra masáž z naší nabídky pro každého z absolventů kurzu

Místo:

Centrum Tantra masáže Praha s. r. o., Na Čečeličce 5, Praha 5, 150 00 nebo Centrum Integrity s. r. o., Staropramenná 7, Praha 5, 150 00

Objednávka výuky:

Kontaktujete nás prosím telefonicky +420 603 185 066 či e-mailem m.torstenova@tantramasaze.com a společně vybereme termíny, které vám budou vyhovovat.

Doporučené produkty ke kurzům

Rukavice

Jemné kožišinové rukavice z králičí kůže jsou nedílnou součástí každé tantrické masáže. Vyrábějí se v různých barvách – stačí si jen vybrat!

Pírka

Mazlivá pštrosí pírka pro probouzení citlivosti a vnímavosti celého těla.

Vějíře

Heboučké vějíře slouží pro vytvoření kontrastu mezi teplem z horkých ručníčků a chladem proudu vzduchu. Ovívání vějířem má zároveň rituální význam.

Sarongy

Sarong je typickým indickým rituálním oděvem, používáme jej tedy i jako oděv pro tantra masáže či jako přikrývku klienta.

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz na kurz: Recepční v tantrickém centru

Kurz je určen především dívkám a ženám se zájmem o práci recepční v tantrickém centru. Kurz poskytuje nejenom praktické informace z praxe, ale především neocenitelné nástroje při prodeji služeb tantrického centra. Kurz poskytne konkurenční výhodu na trhu práce nejen v ČR, ale také kdekoliv na světě.

Objednat
Recepční v tantrickém centru Recepční v tantrickém centru

Reference

Děkuji za zážitky i prožitky z lednového víkendového kurzu tantrické masáže „Od doteku k intimitě“ - příjemné prostředí, vynikající lektorka Jana, skvělé zážitky z vnímání intimních prožitků a pocit radosti ze získání inspirace pro partnerský vztah. Díky.

Anna

Milá Jano, rád bych vám znovu poděkoval za krásnou cestu do umění tantry a tantrické masáže. Moc se mi líbilo vaše učení a příjemná atmosféra během celého víkendu. Byl to skvělý zážitek a hodně jsem se naučil. Děkuji také Evě, která nám dělala modelku. Byly to kouzelné a vzácné chvíle, které jsem ve vašem centru strávil a zůstanou v mé mysli navždy. Ještě jednou děkuji!

Etien

Milé Tantra masáže Praha, rád bych s vámi sdílel svoje zkušenosti a zážitky z pobytu ve vašem tantra studiu. Navštívil jsem individuální 20 h kurz tantrické masáže, moje lektorka byla Jana a modelkami byly Eva a Bára. Kurz byl pro mě naprosto novou a úžasnou zkušeností! Děkuji tímto Janě i oběma modelkám. Naučil jsem se spoustu nového a dostal cenný a důležitý feedback, díky kterému teď mohu nejen překvapit svoji partnerku, al ...

Rune

Přemýšlela jsem, jak obohatit náš společný život s partnerem. Dnes již vím, že zvolit kurz tantrické masáže "Od doteku k intimitě" byla správná volba. Nejenže jsem v Praze prožila tři krásné a příjemné dny, v kterých jsem se úžasně uvolnila, ale poznala jsem navíc i milého a inspirujícího člověka, kterým byla naše lektorka. Jani, upřímně a z celého srdce Vám děkuji za krásné myšlenky, za krásné vedení mého těla a mých rukou. V ...

Simona, 44

Mohla bych napsat, že kurz, který jsem absolvovala s Míšou byl dokonale profesionálně zvládnutý, plný nových poznatků, někdy až bolestivě intenzivní a autentický. Chci ale napsat něco jiného. V životě máme okamžiky, na které chceme rychle zapomenout, okamžiky, na které prostě časem zapomeneme a okamžiky, které si budeme pamatovat navždy. A právě takovým okamžikem byl pro mě tenhle kurz. Míšo, jsem moc ráda, že jsi vstoupila do ...

Andrea, 35

Kamarád, který mi kurz u Míši doporučil, mi řekl, že mu tantra změnila život, a já po jeho absolvování konečně chápu proč. Míša je skvělá a profesionální lektorka, která dokáže naučit i toho nejmíň nadaného studenta. Umí krásně vysvětlit a je vidět, že Tantru miluje a vyzná se v ní. Atmosféra kurzu byla hlavně díky Míše úžasná. Mohu jen doporučit.

Martin, 34

Na kurz tantra masáží jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti. Chtěla jsem poznat nové tváře a prožít něco tajuplného. Z počátku ve mně zápasil ostych a stud, který však po chvilce v příjemném a přátelském prostředí, s milými lidmi zcela vymizel. Na kurzu jsem se naučila intenzivně vnímat své pocity i potřeby svého těla, ale získala jsem i větší empatii k ostatním. Míša mě skrze tantru naučila dávat i přijímat doteky, využívat ...

Olga, 23

Chtěl bych tímto poděkovat lektorce Míše, za trpělivost, ochotu a celé vedení při kurzu tantrické masáže. Byl to pro mě slovy nepopsatelný zážitek a poznání jiné stránky života a smyslu intimních prožitků. Opravdu to nejde popsat slovy, ale bylo to nádherné a mockrát děkuji!

Martin, 27

Chtěla bych se s vámi podělit o zážitky z kurzu tantrické masáže. Kurz se mi moc líbil, a to nejen proto, že jsem si při jednom ze cvičení báječně odblokovala bederní páteř, která mě zlobí už mnoho měsíců (teď už mě vůbec nebolí a cítím v celé bederní oblasti neobvyklé teplo). Ani chvilku jsem se během kurzu nenudila, byl příjemně dynamicky koncipován, bez hluchých míst, pohyb střídala teorie a následná praxe. Dozvěděla jsem s ...

Markéta, 31

Odborný garant

Bc. Michaela Lynnette Torstenová

Bc. Michaela
Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka... Číst více

Lektoři

Jana

Jana

Lektorka kurzů taoistické práce s energií a kurzů tantrické masáže, profesionální tantrická masérka a umělkyně. Číst více

Andrea

Andrea

Lektorka kurzů tantrické masáže a školy tantrického sexu, zkušená tantrická masérka a průvodkyně. Nabízí zejména individuální a partnerskou výuku tantrické masáže, ale i provázení osobními tantrickými tématy Číst více

Manguri

Manguri

Lektor kurzů tantry a práce s tělem, absolvent výcviku v gestalt terapii pro pomáhající profese, a jeden ze zakladatelů tantry v Čechách. Číst více

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2020, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!