Jen nyní: Tantra až domů!

Když se Vaše sny dostanou až domů

Všichni k sobě máme poslední dobou daleko, někteří propadají depresím a úzkostem, pojďme společně změnit! Po dobu, kdy nebude možné provádět služby v naší provozovně, vám nabízíme unikátní službu, o kterou jste si psali – Tantrickou masáž přímo u vás doma.

Vybrat si můžete ze všech tradičních, mystických, párových a víceručních tantrických masáží, které nabízíme. Stačí zavolat, nebo napsat alespoň 12 hodin předem a domluvit si rezervaci. Zvolená masérka či masér dorazí v domluveném čase s pomocníkem a pomůckami. Vše připraví a během chvíle je možné začíst s masáží. Masáže poskytujeme na území celé Prahy za přísných hygienických opatření, která splňují nařízení vlády.

 • Cena dopravy
  500,- Kč
 • Cena dopravy u masáží od 3 hodin
  Zdarma
 • Cena dopravy, pokud si předplatíte 3 a více masáží
  Zdarma

Dostupní členové masérského týmu

VÍCE INFORMACÍ

 • Služba je k dispozici pouze zcela zdravím klientům, kteří nebyli v kontaktu s lidmi nakaženými koronavirem, nejsou v karanténě a nepociťují na sobě žádné příznaky onemocnění.
 • Služba bude dostupná pouze po dobu zákazu poskytování služeb v provozovnách.
 • Nabídka služeb u vás doma je mírně omezená, není možné si objednat koupel, ale můžete využít všech tradičních, mystických, párových a víceručních tantra masáží (kromě smyslného rituálu uctění těla). O rozsahu služeb vás při objednání rádi informujeme.
 • Tuto akci bohužel není možné hradit pomocí platebních karet, benefitních programů a jiných voucherů. Taktéž se na ni nevztahují slevové akce.
Andělský advent Andělský advent

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Tantra masáže na Facebooku