Pohádkové Vánoce

Dopřejte sobě i svým milovaným pohádkovou péči

Nejkouzelnější období roku je tady, tak si ho nenechte zkazit stresem z výběru vhodného dárku. Raději darujte pohádkovou péči z rukou našeho masérského týmu. O vaše milované se s láskou postaráme a vrátíme vám je jako znovuzrozené. Chcete strávit kouzelné okamžiky společně? Pak můžete zvolit partnerskou masáž a vychutnat si příjemné chvíle ruku v ruce. Letos si zasloužíte něco opravdu výjimečného, tak navštivte nádherné prostředí našeho masážního centra a ponořte se do úplně jiného světa – dopřejte si pohádkové Vánoce.

Luxusní masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže i umění našich zkušených terapeutů. Vychutnejte si dostatek času jen pro Vás a prožijte uvolňující a smyslnou masáž celého těla za pomoci horkých ručníčků, hebkých kožešinek, orientálních olejů, i teplých lávových kamenů pro uvolnění ztuhlých svalů. To vše, doplněno o reflexní masáž chodidel, energizující masáž hlavy, příjemnou masáž zadečku a tantrické techniky vedení dechu. Tuto masáž nabízíme v různých délkách a při zakoupení dvou poukazů ji můžete absolvovat také v páru.

Součástí poukazu jsou i všechny níže uvedené bonusy, které můžete využít pod stejným kódem poukazu. Platnost poukazu je od 1. ledna do 31. března 2023.

Tantrickou masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Společný tantrický zážitek výrazně prohloubí vaši intimitu a důvěru a stane se tak opravdovou oslavou vašeho partnerského spojení. Luxusní tantrická masáž Deluxe nabízí dostatek času pro hluboký, vzrušující a transformační zážitek, který rozproudí vaše vzrušení a přinese Vám novou energii a radost. Dopřejte si nadpozemsky krásný zážitek smyslné péče zaplavující celé tělo. Tuto masáž nabízíme v různých délkách. Při zakoupení masáže v délce 3h a více získáte navíc partnerskou růžovou koupel zdarma.

Součástí poukazu jsou i všechny níže uvedené bonusy, které můžete využít pod stejným kódem poukazu. Platnost poukazu je od 1. ledna do 31. března 2023.

Po rituálu vzájemného naladění a důvěry se setkáte s celou řadou doteků a technik, vybraných speciálně pro potřeby ženského těla. Patří sem prvky klasické tantrické masáže, jemné energetizující techniky taoistického učení i vyživující masáž celého těla teplým olejem. Zahrnuta je masáž hlavy, obličeje. K hluboké relaxaci dopomůže pozorná masáž hýždí a úponů pánevního dna… Tato masáž byla vytvořena našimi lektorkami speciálně pro ženy.

Součástí poukazu jsou i všechny níže uvedené bonusy, které můžete využít pod stejným kódem poukazu. Platnost poukazu je od 1. ledna do 31. března 2023

Vánoční dárky k zakoupeným poukazům

Vánoční speciál Pohádkový advent

Voucher v hodnotě 600 Kč na rehabilitační či wellness masáž.

Ke každému dárkovému poukazu zakoupenému v rámci Vánoční akce od nás navíc dostanete voucher v hodnotě 600 Kč na rehabilitační, terapeutickou či wellness masáž s uznávaným odborníkem a mistrem světa v naturální kulturistice masérem Martinem. Číst více

Voucher v hodnotě 1500 Kč na kurz tantrické masáže v malé skupině.

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu za poznáním a naučte se umění tantrické masáže. Ke každému nákupu nad 3000 Kč od nás dostanete voucher v hodnotě 1500 Kč na kurz tantrické masáže Od doteku k intimitě v malé skupině. Číst více

Romantický balíček pro páry v hodnotě 1650 Kč

Zakoupíte-li libovolné dva dárkové poukazy z Vánoční nabídky v délce 2,5h a více a využijete-li je na tantrickou masáž pro páry, dostanete od nás navíc exkluzivní romantický vánoční balíček, který obsahuje: Romantickou koupel s plátky růží a solí z mrtvého moře v délce 30 min, láhev Bohemia sektu (0,375l) a občerstvení ovocem a nápoji. Číst více

» Více informací o Vánoční akci «

  • • Akce platí od 8. listopadu do 24. prosince 2022.
  • • Dárkové poukazy jsou platné od 1. 1. 2023 do 31. 3. 2023.
  • • Tuto akci nelze kombinovat s jinými slevami či benefity.